Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Hizmeti

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti sunan Onay koltuk yıkama ile aynı gün yerinde koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Koltuk yıkama hizmetimiz hakkın da bilgi edineceğiniz yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kendimizden bahsettiğimiz Hakkımızda sayfamızı ziyaret ederek bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sunduğumuz tüm hizmetleri %100 garantili sunuyoruz ve işimizin arkasına duruyoruz. Memnuniyet ve hijyen garantisi ile çalışan tek firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Bizlerden alacağınız her hizmetin değerlendirmesini sizlere bırakıyoruz ve memnun olmadığınız takdir de ödediğiniz ücreti sizlere geri iade ediyoruz. Koltuk yıkama işini 2013 yılından beri sunuyoruz ve bu güne kadar sunduğumuz her hizmeti müşterilerimizin değerlendirmesini istedik ve istiyoruz. Koltuk yıkama ve temizleme işi bir hayli zahmetli olduğundan bu yükü hafifletmek adına makine sistemlerimizi kullanarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

Koltuk yıkama hizmetini talep ettiğiniz de sizlere en uygun zaman aralıklarını kararlaştırarak randevu oluşturuyoruz. Bursa'da randevu saatlerine riayet eden tek firma olduğumuzun garantisini de sunuyoruz. Kararlaştırılan zaman aralığın da adresiniz de bulunan koltuk, yatak veya diğer ürünlerinizin temizliğini özenle gerçekleştiriyoruz. Bizleri aradığınız da sizlere en uygun zaman aralığını belirtmeniz bizler için yeterli olmaktadır. Koltuk ve diğer ürünlerin temizliğini Alman üretimi Karcher marka temizlik makinası ve özel üretim otomatik fırça sistemi kullanarak gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız makina ekipmanları Türkiye genelin de kabul görülmüş ve en çok tercih edilen ekipmanlardır. Bizler bu teknolojileri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz ve ekipmanlarımızı güncellemeye gayret ediyoruz. 

Koltukların yıkama işlemi öncelikle kir ve leke duruma göre değişmektedir. Koltuklarınız da çok fazla kir ve leke bulunuyorsa temizlik işimiz biraz zaman alıyor. Normal şartlar da bir takım koltuk yıkama saat ortalaması 1 saat olmaktadır. Koltukların kir ve leke durumuna göre 1,5 veya 2 saate kadar sürebiliyor. Kullandığımız ekipmanlar ile birlikte özel üretilmiş deterjan ve leke sökücü özellikli şampuanlar ile kir ve lekelere meydan okuyoruz. Koltuk takımının kuru bir yeri kalmayacak şekil de deterjanlı su ile ıslatıyoruz ve kirlerin yumuşaması için biraz bekleme de kalıyoruz. Yumuşayan ve çözülmeye başlayan kirlerin daha derinlemesine temizliği için fırçalama sistemi kullanarak şampuanın daha etkili hale gelmesini sağlıyoruz.

Fırçalama işleminden sonra Karcher marka vakum makinesi ile vakum işlemi yaparak kirleri koltuklarınızdan arındırıyoruz. Arındırılan şampuan ve kirlerin koltuk yüzeyinden tamamen arınması için tekrar sade su ile püskürtme yaparak durulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Koltuklarınızın daha parlak ve temiz olması için durulama işleminin yapılması bize göre olmazsa olmazdır. Bursa'da koltuk yıkama firmalarının çoğunluğu yüzeysel temizlik yapmakta ve çok ucuz fiyatlar vermektedir. Bu firmalara aldanmamanızı ve çalışacağınız firmaları yakından tanımanızı da tavsiye ediyoruz.